![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
essennsee | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2010
Location: UK
|

| 95 | City of God (2003) - Feb 12, 2012 |
| 70 | Earth (2007) - Feb 12, 2012 |
| 70 | Manhattan (1979) - Aug 02, 2010 |
| 60 | 24 Hour Party People (2002) - Aug 02, 2010 |
| 70 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 02, 2010 |
| 85 | The Breakfast Club (1985) - Aug 02, 2010 |
| 70 | Mallrats (1995) - Aug 02, 2010 |
| 60 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Aug 02, 2010 |
| 50 | Daredevil (2003) - Aug 02, 2010 |
| 50 | Ghost Rider (2007) - Aug 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |