![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
estar abi | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2010
Location: Erzincan, Kemah, Turkey
|

| 96 | Zügürt Aga (1985) - Jan 10, 2010 |
| 91 | Turkish Star Trek (1973) - Jan 10, 2010 |
| 98 | Tosun Pasa (1976) - Jan 10, 2010 |
| 92 | The Untouchables (1987) - Jan 10, 2010 |
| 95 | The Pink Panther Strikes Again (1976) - Jan 10, 2010 |
| 91 | The Night of the Generals (1967) - Jan 10, 2010 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jan 10, 2010 |
| 93 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jan 10, 2010 |
| 99 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 10, 2010 |
| 91 | The Kite Runner (2007) - Jan 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |