esteefyou

esteefyou
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2007
Location: Maryland, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 55% Hook (1991) - Rated 18 Aug 2007
85 86% Catch Me If You Can (2002) - Rated 18 Aug 2007
76 60% The Birdcage (1996) - Rated 18 Aug 2007
80 73% The Incredibles (2004) - Rated 18 Aug 2007
68 36% Clerks (1994) - Rated 18 Aug 2007
45 15% The Nutty Professor (1996) - Rated 18 Aug 2007
77 65% The Dangerous Lives of Altar Boys (2002) - Rated 18 Aug 2007
45 15% Cats & Dogs (2001) - Rated 18 Aug 2007
74 47% Ocean's Eleven (2001) - Rated 18 Aug 2007
43 7% Sky High (2005) - Rated 18 Aug 2007