Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
estha
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: May 2, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 Johnny Guitar (1954) - Oct 10, 2009
89 Infernal Affairs (2002) - Aug 19, 2009
95 Amores Perros (2000) - Aug 19, 2009
85 Caché (2005) - Aug 19, 2009
82 My Dinner with Andre (1981) - Aug 19, 2009
80 The Andromeda Strain (1971) - Jun 09, 2009
88 Nobody Knows (2004) - Jun 09, 2009
87 Coneheads (1993) - Jun 09, 2009
83 Moulin Rouge! (2001) - Jun 09, 2009
95 The Lives of Others (2006) - Jun 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with estha. Why not go rank more films, then come back and check it out again?