esumr

esumr
Flick Fan - 94 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2006
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 42% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
23 5% Jeepers Creepers 2 (2003) - Rated 14 Aug 2007
50 18% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
70 36% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
83 73% Basic (2003) - Rated 14 Aug 2007
45 13% Jeepers Creepers (2001) - Rated 14 Aug 2007
78 57% Pleasantville (1998) - Rated 14 Aug 2007
86 80% Three Amigos! (1986) - Rated 14 Aug 2007
50 18% Ghost (1990) - Rated 14 Aug 2007
76 52% Saving Private Ryan (1998) - Rated 14 Aug 2007