Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
etb
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: USA
Recent Rankings
75 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 13, 2007
Mini-Review: good stuff, liked the first one more
10 House of the Dead (2003) - Aug 13, 2007
Mini-Review: good idea, uwe boll screwed this movie
60 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007
Mini-Review: entertaining
75 Madagascar (2005) - Aug 13, 2007
Mini-Review: good kids movie, fun and funny
65 Pieces of April (2003) - Aug 13, 2007
Mini-Review: good movie, unique
30 2 Fast 2 Furious (2003) - Aug 13, 2007
Mini-Review: nice cars, eyecandy, thats it
80 Tristan & Isolde (2006) - Aug 13, 2007
Mini-Review: good movie
40 Wrong Turn (2003) - Aug 13, 2007
Mini-Review: meh, so so, good effects
75 Enter the Dragon (1973) - Aug 13, 2007
Mini-Review: classe bruce lee, good stuff
80 We Were Soldiers (2002) - Aug 13, 2007
Mini-Review: good solid war movie
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with etb. Why not go rank more films, then come back and check it out again?