![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ethlyn | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2009
Location: Estonia
|

| 75 | Ryan's Daughter (1970) - Feb 05, 2009 |
| 85 | The Wind That Shakes the Barley (2006) - Feb 05, 2009 |
| 80 | Some Like It Hot (1959) - Feb 05, 2009 |
| 95 | Le Notti Bianche (1957) - Feb 05, 2009 |
| 90 | Gone with the Wind (1939) - Feb 05, 2009 |
| 95 | Heavenly Creatures (1994) - Feb 05, 2009 |
| 100 | Pride and Prejudice (1995) - Feb 05, 2009 |
| 80 | Possession (2002) - Feb 05, 2009 |
| 50 | Citizen Kane (1941) - Feb 05, 2009 |
| 95 | Rosemary's Baby (1968) - Feb 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |