ethyyl

ethyyl
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 10 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 70% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 13 Jul 2014
80 70% The Dead Zone (1983) - Rated 25 May 2014
77 36% Sunshine (2007) - Rated 25 May 2014
87 92% Blade Runner (1982) - Rated 13 Apr 2014
100 99% Arachnophobia (1990) - Rated 13 Apr 2014
85 89% Primer (2004) - Rated 13 Apr 2014
87 92% Twilight Zone: The Movie (1983) - Rated 13 Apr 2014
90 96% Enemy Mine (1985) - Rated 13 Apr 2014
80 70% Mr. Nobody (2009) - Rated 06 Apr 2014
80 70% Vanilla Sky (2001) - Rated 06 Apr 2014