Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
eutychus
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2010
Location: USA
Recent Rankings
94 Eyes Wide Shut (1999) - Sep 22, 2010
87 Star Trek (2009) - Sep 22, 2010
95 The Last Picture Show (1971) - Sep 22, 2010
88 Frida (2002) - Sep 22, 2010
82 Delicatessen (1991) - Sep 22, 2010
89 Magnolia (1999) - Sep 07, 2010
92 The Princess Bride (1987) - Sep 07, 2010
90 Life of Brian (1979) - Sep 07, 2010
82 Gladiator (2000) - Sep 07, 2010
92 Whip It (2009) - Sep 05, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with eutychus. Why not go rank more films, then come back and check it out again?