![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
evan85 | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2009
Location: USA
|

| 75 | Fantastic Four (2005) - Aug 12, 2009 |
| 75 | As Good As It Gets (1997) - Aug 12, 2009 |
| 80 | Being John Malkovich (1999) - Aug 12, 2009 |
| 70 | Bonnie and Clyde (1967) - Aug 12, 2009 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 12, 2009 |
| 90 | Glengarry Glen Ross (1992) - Aug 12, 2009 |
| 80 | Grosse Pointe Blank (1997) - Aug 12, 2009 |
| 40 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 12, 2009 |
| 80 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Aug 12, 2009 |
| 98 | Ocean's Twelve (2004) - Aug 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |