Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
evanfrrll
Film Freak - 787 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2006
Recent Rankings
93 Apocalypse Now (1979) - Dec 10, 2007
79 Ms .45 (1981) - Nov 08, 2007
88 Tootsie (1982) - Oct 21, 2007
88 Bugsy (1991) - Sep 14, 2007
87 Inserts (1974) - Aug 28, 2007
86 Dark Blue (2003) - Aug 28, 2007
84 Play Misty for Me (1971) - Aug 28, 2007
97 Menace II Society (1993) - Aug 27, 2007
87 Dead Presidents (1995) - Aug 27, 2007
68 Point Break (1991) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with evanfrrll. Why not go rank more films, then come back and check it out again?