Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
eva_r
Flick Fan - 93 Films Ranked
Member Since: Dec 21, 2007
Location: Israel
Recent Rankings
87 The Idiots (1998) - Dec 22, 2007
90 Europa (1991) - Dec 22, 2007
89 Dancer in the Dark (2000) - Dec 22, 2007
87 Dogville (2003) - Dec 22, 2007
72 Twins (1988) - Dec 22, 2007
86 Three Colors: White (1994) - Dec 22, 2007
85 Gummo (1997) - Dec 22, 2007
30 The Piano (1993) - Dec 22, 2007
82 Trainspotting (1996) - Dec 22, 2007
79 Billy Elliot (2000) - Dec 22, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with eva_r. Why not go rank more films, then come back and check it out again?