![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
evause | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2011
|

| 80 | A Knight's Tale (2001) - Apr 27, 2011 |
| 10 | Scooby-Doo (2002) - Apr 27, 2011 |
| 50 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Apr 27, 2011 |
| 10 | Sahara (2005) - Apr 27, 2011 |
| 60 | Batman (1989) - Apr 27, 2011 |
| 70 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Apr 27, 2011 |
| 40 | Princess Protection Program (2009) - Apr 27, 2011 |
| 70 | Liar Liar (1997) - Apr 27, 2011 |
| 70 | Lost in Translation (2003) - Apr 27, 2011 |
| 40 | Hancock (2008) - Apr 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |