Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
evensan
Film Freak - 526 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2009
Location: Spain
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Léon: The Professional (1994) - Nov 19, 2009
50 Home Alone 3 (1997) - Nov 19, 2009
70 Frequency (2000) - Nov 19, 2009
70 Hostage (2005) - Nov 19, 2009
70 Dune (1984) - Nov 19, 2009
55 Saturday Night Fever (1977) - Nov 19, 2009
65 1408 (2007) - Nov 19, 2009
80 Adaptation. (2002) - Nov 19, 2009
65 Payback (1999) - Nov 19, 2009
65 Alien 3 (1992) - Nov 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with evensan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?