![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
evilm | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Jun 28, 2009
Location: USA
|

| 100 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 09, 2009 |
| 90 | Children of Men (2006) - Aug 09, 2009 |
| 75 | The Incredibles (2004) - Jun 28, 2009 |
| 60 | Coach Carter (2005) - Jun 28, 2009 |
| 0 | Blade Runner (1982) - Jun 28, 2009 |
| 75 | 28 Weeks Later... (2007) - Jun 28, 2009 |
| 60 | Kinsey (2004) - Jun 28, 2009 |
| 95 | House of Flying Daggers (2004) - Jun 28, 2009 |
| 30 | I, Robot (2004) - Jun 28, 2009 |
| 40 | WALL·E (2008) - Jun 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |