Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
evilnerfball
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: North Vancouver, BC, Canada
Recent Rankings
92 Jaws (1975) - Nov 02, 2009
74 Walk the Line (2005) - Nov 02, 2009
90 Animal House (1978) - Nov 02, 2009
72 Scary Movie (2000) - Nov 02, 2009
89 Pleasantville (1998) - Nov 02, 2009
76 28 Weeks Later... (2007) - Nov 02, 2009
80 The Terminator (1984) - Nov 02, 2009
75 WALL·E (2008) - Nov 02, 2009
74 The Aviator (2004) - Nov 02, 2009
59 Reign of Fire (2002) - Nov 02, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with evilnerfball. Why not go rank more films, then come back and check it out again?