evina

evina
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 97% A Beautiful Mind (2001) - Rated 27 Apr 2012
71 73% Coco Chanel (2008) - Rated 14 Apr 2012
56 15% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 13 Apr 2012
74 81% The Remains of the Day (1993) - Rated 13 Apr 2012
65 45% The Big Lebowski (1998) - Rated 13 Apr 2012
58 17% Yes Man (2008) - Rated 13 Apr 2012
74 81% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 13 Apr 2012
64 40% Troy (2004) - Rated 13 Apr 2012
65 45% Midnight in Paris (2011) - Rated 13 Apr 2012
71 73% Life Is Beautiful (1997) - Rated 13 Apr 2012