![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ewdewald | |
![]() |
Movie Buff - 190 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2008
Location: WA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | There Will Be Blood (2007) - Jan 31, 2012 |
| 85 | Solaris (1972) - Jan 31, 2012 |
| 80 | Solaris (2002) - Jan 31, 2012 |
| 90 | Hiroshima mon amour (1959) - Jan 31, 2012 |
| 85 | Muriel ou Le temps d'un retour (1963) - Jan 31, 2012 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jan 31, 2012 |
| 70 | Swing Kids (1993) - Jan 31, 2012 |
| 85 | Sweet and Lowdown (1999) - Jan 31, 2012 |
| 80 | The Princess Bride (1987) - Jan 31, 2012 |
| 85 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Jan 31, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |