ewkuns

ewkuns
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2012
Location: China
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 25% American Pie (1999) - Rated 03 Apr 2012
94 86% Antichrist (2009) - Rated 03 Apr 2012
97 93% Erin Brockovich (2000) - Rated 03 Apr 2012
99 98% No Country for Old Men (2007) - Rated 03 Apr 2012
74 27% The Wedding Singer (1998) - Rated 03 Apr 2012
88 69% Precious (2009) - Rated 03 Apr 2012
86 63% Wallace & Gromit in The Wrong Trousers (1993) - Rated 03 Apr 2012
88 69% Life of Brian (1979) - Rated 03 Apr 2012
95 89% Born on the Fourth of July (1989) - Rated 03 Apr 2012
86 63% Alien (1979) - Rated 03 Apr 2012