Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ewmiller
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Apr 10, 2006
Location: USA
Recent Rankings
40 Daredevil (2003) - Aug 13, 2007
80 Drumline (2002) - Aug 13, 2007
40 Elephant (2003) - Aug 13, 2007
99 Full Metal Jacket (1987) - Aug 13, 2007
60 Ghost Ship (2002) - Aug 13, 2007
50 The Perfect Score (2004) - Aug 13, 2007
90 The Prince of Egypt (1998) - Aug 13, 2007
86 Slackers (2002) - Aug 13, 2007
100 The Devil's Rejects (2005) - Aug 13, 2007
90 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ewmiller. Why not go rank more films, then come back and check it out again?