![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ex-01 | |
![]() |
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2009
|

| 85 | Schindler's List (1993) - Oct 11, 2009 |
| 75 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Oct 11, 2009 |
| 50 | Tôkyô zankoku keisatsu (2008) - Sep 20, 2009 |
| 95 | Tsumiki no ie (2008) - Aug 10, 2009 |
| 80 | A History of Violence (2005) - Aug 10, 2009 |
| 85 | Band of Brothers (2001) - Aug 10, 2009 |
| 85 | Raging Bull (1980) - Aug 10, 2009 |
| 80 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 10, 2009 |
| 85 | No Country for Old Men (2007) - Aug 09, 2009 |
| 75 | Pink Floyd The Wall (1982) - Aug 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |