![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
excelibus | |
![]() |
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2010
Location: USA
|

| 94 | Good Will Hunting (1997) - Dec 19, 2010 |
| 78 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Dec 19, 2010 |
| 89 | In Bruges (2008) - Dec 19, 2010 |
| 83 | Memento (2001) - Dec 19, 2010 |
| 77 | The Big Lebowski (1998) - Dec 19, 2010 |
| 81 | Public Enemies (2009) - Dec 19, 2010 |
| 91 | An Education (2009) - Dec 19, 2010 |
| 97 | Band of Brothers (2001) - Dec 19, 2010 |
| 79 | The Client (1994) - Dec 19, 2010 |
| 65 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Dec 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |