![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
exi | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2010
|
| 81 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Jan 22, 2010 |
| 76 | Babel (2006) - Jan 22, 2010 |
| 70 | Cars (2006) - Jan 22, 2010 |
| 70 | Rambo III (1988) - Jan 22, 2010 |
| 65 | Blues Brothers 2000 (1998) - Jan 22, 2010 |
| 80 | The Hangover (2009) - Jan 22, 2010 |
| 73 | Amistad (1997) - Jan 22, 2010 |
| 75 | Collateral (2004) - Jan 22, 2010 |
| 65 | The Gods Must Be Crazy (1980) - Jan 22, 2010 |
| 73 | Ocean's Twelve (2004) - Jan 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |