![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
exilion | |
![]() |
Movie Buff - 323 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2010
Location: MO, USA
|

| 83 | The Fugitive (1993) - Aug 22, 2010 |
| 67 | Miss Congeniality (2000) - Aug 22, 2010 |
| 74 | Timecop (1994) - Aug 22, 2010 |
| 78 | Rocky III (1982) - Aug 22, 2010 |
| 80 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Aug 19, 2010 |
| 85 | Say Anything... (1989) - Aug 19, 2010 |
| 63 | Look Who's Talking (1989) - Aug 19, 2010 |
| 88 | WALL·E (2008) - Aug 19, 2010 |
| 95 | Field of Dreams (1989) - Aug 19, 2010 |
| 53 | Patch Adams (1998) - Aug 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |