![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
exnavykds | |
![]() |
Film Freak - 911 Films Ranked
Member Since: Nov 16, 2008
Location: Pauls Valley, Oklahoma, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Fitzcarraldo (1982) - Nov 22, 2008 |
| 85 | Stripes (1981) - Nov 22, 2008 |
| 80 | The Abyss (1989) - Nov 22, 2008 |
| 75 | And Now for Something Completely Different (1971) - Nov 22, 2008 |
| 75 | Crimson Tide (1995) - Nov 22, 2008 |
| 75 | Death Wish (1974) - Nov 22, 2008 |
| 80 | Michael Clayton (2007) - Nov 22, 2008 |
| 85 | Bring Me the Head of Alfredo Garcia (1974) - Nov 22, 2008 |
| 75 | Madagascar (2005) - Nov 22, 2008 |
| 80 | Grizzly Man (2005) - Nov 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |