![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
experimental | |
![]() |
Celluloid Junkie - 4068 Films Ranked
Member Since: Dec 7, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 81 | The Social Network (2010) - Oct 27, 2010 |
| 78 | The Manchurian Candidate (2004) - Oct 15, 2010 |
| 76 | Mulan (1998) - Oct 15, 2010 |
| 64 | The Whole Nine Yards (2000) - Oct 15, 2010 |
| 64 | Silent Hill (2006) - Oct 15, 2010 |
| 80 | The Iron Giant (1999) - Oct 15, 2010 |
| 81 | The Illusionist (2010) - Sep 23, 2010 |
| 80 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Sep 16, 2010 |
| 81 | Miracle on 34th Street (1947) - Sep 10, 2010 |
| 80 | Thriller (1983) - Sep 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |