explosivedog

explosivedog
Movie Buff - 290 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2015
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 19% Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Rated 10 Sep 2015
70 36% Star Trek V: The Final Frontier (1989) - Rated 10 Sep 2015
90 77% Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Rated 10 Sep 2015
80 57% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Rated 10 Sep 2015
70 36% Star Trek: Insurrection (1998) - Rated 10 Sep 2015
80 57% Star Trek: Nemesis (2002) - Rated 10 Sep 2015
80 57% Star Trek: Generations (1994) - Rated 10 Sep 2015
80 57% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 10 Sep 2015
60 19% Anger Management (2003) - Rated 10 Sep 2015
100 93% Mean Girls (2004) - Rated 10 Sep 2015