![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
expressive | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Apr 2, 2009
Location: Germany
|

| 90 | Balance (1989) - Jun 13, 2009 |
| 80 | Groundhog Day (1993) - Jun 13, 2009 |
| 100 | Blow (2001) - Jun 13, 2009 |
| 99 | Scarface (1983) - May 21, 2009 |
| 90 | Crank: High Voltage (2009) - May 21, 2009 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Apr 02, 2009 |
| 98 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Apr 02, 2009 |
| 70 | Con Air (1997) - Apr 02, 2009 |
| 85 | American History X (1998) - Apr 02, 2009 |
| 78 | Jackie Brown (1997) - Apr 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |