![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
extremistc | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2011
Location: İstanbul, Turkey
|

| 90 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Nov 07, 2011 |
| 90 | The Lives of Others (2006) - Nov 07, 2011 |
| 90 | Das Boot (1981) - Nov 07, 2011 |
| 95 | The Shining (1980) - Nov 06, 2011 |
| 85 | 2046 (2004) - Nov 06, 2011 |
| 90 | The Dreamers (2003) - Nov 06, 2011 |
| 90 | 3 Extremes (2004) - Nov 06, 2011 |
| 90 | Inglourious Basterds (2009) - Nov 06, 2011 |
| 85 | Death Proof (2007) - Nov 06, 2011 |
| 85 | Spirited Away (2002) - Nov 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |