![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
eyalk7 | |
![]() |
Film Freak - 545 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2007
Location: Israel
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | In the Name of the Father (1993) - Aug 25, 2010 |
| 70 | A Serious Man (2009) - Aug 13, 2010 |
| 75 | Capote (2005) - Aug 04, 2010 |
| 79 | Frost/Nixon (2008) - Aug 04, 2010 |
| 70 | Saving Grace (2000) - Aug 04, 2010 |
| 73 | Irma la Douce (1963) - Aug 03, 2010 |
| 75 | The Trials of Oscar Wilde (1960) - Aug 01, 2010 |
| 78 | Hollywood Shuffle (1987) - Aug 01, 2010 |
| 50 | Conversations with God (2006) - Jul 27, 2010 |
| 70 | The Loneliness of the Long Distance Runner (1962) - Jul 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |