![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ezequielp | |
![]() |
Movie Buff - 257 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Brisbane, QLD, Australia
|

| 75 | Devil's Advocate (1997) - Apr 04, 2011 |
| 75 | Analyze This (1999) - Apr 04, 2011 |
| 72 | Thank You for Smoking (2006) - Apr 04, 2011 |
| 60 | National Treasure (2004) - Apr 04, 2011 |
| 40 | Ghost Rider (2007) - Apr 04, 2011 |
| 55 | The Goonies (1985) - Apr 04, 2011 |
| 80 | The Godfather (1972) - Apr 04, 2011 |
| 72 | Home Alone (1990) - Apr 04, 2011 |
| 70 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Apr 04, 2011 |
| 65 | The Last Samurai (2003) - Nov 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |