![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
f4rhino | |
![]() |
Movie Buff - 402 Films Ranked
Member Since: Aug 11, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Enron: The Smartest Guys in the Room (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Chicken Run (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Natural (1984) - Aug 13, 2007 |
| 95 | MASH (1970) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Walk the Line (2005) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Syriana (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Insomnia (2002) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Trainspotting (1996) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |