![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fabriceuh | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jun 20, 2010
Location: France
|

| 96 | Grave of the Fireflies (1988) - Jun 20, 2010 |
| 90 | Lemon Tree (2008) - Jun 20, 2010 |
| 90 | Good Bye Lenin! (2003) - Jun 20, 2010 |
| 90 | Se souvenir des belles choses (2001) - Jun 20, 2010 |
| 95 | Go, See, and Become (2005) - Jun 20, 2010 |
| 95 | Le Premier jour du reste de ta vie (2008) - Jun 20, 2010 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - Jun 20, 2010 |
| 50 | Saw (2003) - Jun 20, 2010 |
| 85 | Finding Nemo (2003) - Jun 20, 2010 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Jun 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |