Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
facsimile6
Flick Fan - 47 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: USA
Recent Rankings
65 Hollow Man (2000) - Aug 13, 2007
87 Shrek (2001) - Aug 13, 2007
89 Moulin Rouge! (2001) - Aug 13, 2007
94 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
5 Garfield (2004) - Aug 13, 2007
50 Fever Pitch (2005) - Aug 13, 2007
79 One Hour Photo (2002) - Aug 13, 2007
89 2046 (2004) - Aug 13, 2007
91 Saved! (2004) - Aug 13, 2007
84 Minority Report (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with facsimile6. Why not go rank more films, then come back and check it out again?