![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
faded | |
![]() |
Movie Buff - 367 Films Ranked
Member Since: Sep 3, 2008
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: laid back
| |

| 72 | Man on Fire (2004) - Sep 19, 2008 |
| 57 | Basic Instinct (1992) - Sep 19, 2008 |
| 60 | Taking Lives (2004) - Sep 19, 2008 |
| 63 | Cheaper by the Dozen (2003) - Sep 19, 2008 |
| 57 | The Flintstones (1994) - Sep 19, 2008 |
| 69 | Shaun of the Dead (2004) - Sep 19, 2008 |
| 78 | Braveheart (1995) - Sep 19, 2008 |
| 64 | Cars (2006) - Sep 19, 2008 |
| 58 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Sep 19, 2008 |
| 60 | Deja Vu (2006) - Sep 19, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |