Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fafar
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Iran
Bio: i am an engineer, working as a sales director
Recent Rankings
75 Life Is Beautiful (1997) - Oct 02, 2010
60 Shrek (2001) - Oct 02, 2010
53 Die Hard (1988) - Oct 02, 2010
45 The Recruit (2003) - Oct 02, 2010
60 A Clockwork Orange (1971) - Oct 02, 2010
58 Red Dragon (2002) - Oct 02, 2010
91 The Sixth Sense (1999) - Oct 02, 2010
88 Seven (1995) - Oct 02, 2010
60 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 02, 2010
48 Paycheck (2003) - Oct 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fafar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?