![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fairykayler | |
![]() |
Movie Buff - 205 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2009
Location: Providence, RI, USA
|
|
Bio: Movie/Music Freak. End.
| |

| 83 | 127 Hours (2010) - Mar 15, 2012 |
| 83 | Spider-Man 2 (2004) - Jan 10, 2012 |
| 49 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Jan 10, 2012 |
| 83 | Black Swan (2010) - Jan 10, 2012 |
| 86 | Goodfellas (1990) - Jan 10, 2012 |
| 66 | Pitch Black (2000) - Jan 10, 2012 |
| 84 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jan 10, 2012 |
| 80 | Hancock (2008) - Jan 10, 2012 |
| 81 | I Love You, Man (2009) - Jan 10, 2012 |
| 79 | Donnie Brasco (1997) - Jan 10, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |