Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fajimulkner
Movie Buff - 262 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: USA
Recent Rankings
60 Star Trek (2009) - Jan 04, 2011
85 Apocalypse Now (1979) - Jan 04, 2011
84 Road to Perdition (2002) - Jan 04, 2011
80 Reservoir Dogs (1992) - Jan 04, 2011
79 Goodfellas (1990) - Jan 04, 2011
55 Chicago (2002) - Jan 04, 2011
88 The Godfather (1972) - Jan 04, 2011
70 Dune (1984) - Jan 04, 2011
78 The Little Mermaid (1989) - Jan 04, 2011
78 The Wizard of Oz (1939) - Jan 04, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fajimulkner. Why not go rank more films, then come back and check it out again?