![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
falbano21 | |
![]() |
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2009
Location: Santo Domingo, Santo Domingo, Dominican Republic
|

| 50 | Behind Enemy Lines (2001) - Mar 08, 2009 |
| 65 | Hitch (2005) - Mar 08, 2009 |
| 80 | The Godfather (1972) - Mar 08, 2009 |
| 60 | Van Helsing (2004) - Mar 08, 2009 |
| 70 | Fame (1980) - Mar 08, 2009 |
| 55 | Back to the Future (1985) - Mar 08, 2009 |
| 60 | Quantum of Solace (2008) - Mar 08, 2009 |
| 75 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Mar 08, 2009 |
| 70 | A Fistful of Dollars (1964) - Mar 08, 2009 |
| 65 | Spider-Man (2002) - Mar 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |