![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fallfallfall | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|

| 65 | Contact (1997) - Aug 19, 2009 |
| 75 | The Shining (1980) - Aug 19, 2009 |
| 65 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 19, 2009 |
| 65 | The Italian Job (2003) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 19, 2009 |
| 70 | 8 Mile (2002) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Batman Begins (2005) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Aug 19, 2009 |
| 80 | The Incredibles (2004) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |