![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fallofrayn | |
![]() |
Movie Buff - 319 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | The Illusionist (2006) - Nov 17, 2009 |
| 45 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Nov 17, 2009 |
| 30 | The Constant Gardener (2005) - Nov 17, 2009 |
| 35 | A Christmas Story (1983) - Nov 17, 2009 |
| 45 | A Beautiful Mind (2001) - Nov 17, 2009 |
| 70 | Atonement (2007) - Nov 17, 2009 |
| 55 | Apollo 13 (1995) - Nov 17, 2009 |
| 55 | The Bourne Supremacy (2004) - Nov 17, 2009 |
| 60 | Crash (2005) - Nov 17, 2009 |
| 85 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Nov 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |