![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
falsekarass | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2009
Location: USA
|

| 85 | Dogville (2003) - Sep 28, 2009 |
| 75 | Good Will Hunting (1997) - Sep 23, 2009 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - Sep 23, 2009 |
| 80 | Requiem for a Dream (2000) - Sep 23, 2009 |
| 80 | The Fountain (2006) - Sep 23, 2009 |
| 80 | Pi (1998) - Sep 23, 2009 |
| 60 | Little Miss Sunshine (2006) - Sep 16, 2009 |
| 65 | Unbreakable (2000) - Sep 16, 2009 |
| 75 | Trainspotting (1996) - Sep 16, 2009 |
| 70 | An American Werewolf in London (1981) - Sep 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |