famous

famous
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 78% The Craft (1996) - Rated 14 Sep 2007
90 42% Monsters, Inc. (2001) - Rated 14 Sep 2007
90 42% Shakespeare in Love (1998) - Rated 14 Sep 2007
90 42% Jackie Brown (1997) - Rated 14 Sep 2007
100 78% Natural Born Killers (1994) - Rated 14 Sep 2007
100 78% The Terminator (1984) - Rated 14 Sep 2007
100 78% Amadeus (1984) - Rated 14 Sep 2007
90 42% Almost Famous (2000) - Rated 14 Sep 2007
90 42% Girl, Interrupted (1999) - Rated 14 Sep 2007
100 78% Armageddon (1998) - Rated 14 Sep 2007