fangus

fangus
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 06 Sep 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 89% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 29 Mar 2016
87 83% Memento (2001) - Rated 29 Mar 2016
78 43% The Truman Show (1998) - Rated 29 Mar 2016
48 17% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 29 Mar 2016
85 71% Forrest Gump (1994) - Rated 29 Mar 2016
32 6% Evan Almighty (2007) - Rated 29 Mar 2016
20 3% Monster-in-Law (2005) - Rated 29 Mar 2016
79 52% Evil Dead II (1987) - Rated 29 Mar 2016
78 43% Troll 2 (1990) - Rated 29 Mar 2016
48 17% Shutter Island (2010) - Rated 29 Mar 2016