![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fantasticc | |
![]() |
Movie Buff - 246 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2010
Location: Istanbul, Marmara, Turkey
|
|
Bio: ...
| |

| 80 | A Beautiful Mind (2001) - Sep 17, 2010 |
| 75 | Blade Runner (1982) - Sep 17, 2010 |
| 70 | Dogville (2003) - Sep 17, 2010 |
| 65 | Once Upon a Time in America (1984) - Sep 17, 2010 |
| 85 | 12 Monkeys (1995) - Sep 17, 2010 |
| 75 | Amores Perros (2000) - Sep 17, 2010 |
| 40 | Babam Ve Oglum (2005) - Sep 17, 2010 |
| 80 | Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) - Sep 17, 2010 |
| 30 | Eragon (2006) - Sep 17, 2010 |
| 60 | The Break-Up (2006) - Sep 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |