farokufu

farokufu
Movie Buff - 322 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2009
Location: Kocaeli, izmit, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 61% Overseas (2019) - Rated 01 Jan 2021
60 8% The Juniper Tree (1990) - Rated 01 Jan 2021
94 96% Cameraperson (2016) - Rated 01 Jan 2021
92 82% Ahlat Agaci (2018) - Rated 01 Jan 2021
93 91% Kasaba (1997) - Rated 01 Jan 2021
92 82% Mayıs Sıkıntısı (1999) - Rated 01 Jan 2021
94 96% Uzak (2002) - Rated 01 Jan 2021
90 70% Climates (2006) - Rated 01 Jan 2021
72 20% Three Monkeys (2008) - Rated 01 Jan 2021
83 46% Winter Sleep (2014) - Rated 01 Jan 2021