Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
farukuz
Movie Buff - 165 Films Ranked
Member Since: May 5, 2008
Location: Turkey
Recent Rankings
71 American Beauty (1999) - Feb 08, 2009
69 Lethal Weapon 4 (1998) - Feb 08, 2009
55 Hancock (2008) - Feb 08, 2009
60 Space Jam (1996) - Feb 08, 2009
78 The Truman Show (1998) - Feb 08, 2009
50 The New World (2005) - Feb 08, 2009
60 Apocalypto (2006) - Feb 08, 2009
80 Meet Joe Black (1998) - Feb 08, 2009
65 Hook (1991) - Feb 08, 2009
70 The Majestic (2001) - Feb 08, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with farukuz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?