fasselini

fasselini
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 34% Sleepers (1996) - Rated 14 Aug 2007
84 40% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
82 30% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 73% Jarhead (2005) - Rated 14 Aug 2007
93 96% Swordfish (2001) - Rated 14 Aug 2007
87 60% The Manchurian Candidate (2004) - Rated 14 Aug 2007
89 67% Corky Romano (2001) - Rated 14 Aug 2007
70 7% Vanilla Sky (2001) - Rated 14 Aug 2007
60 3% What Dreams May Come (1998) - Rated 14 Aug 2007
91 82% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 14 Aug 2007