fassy

fassy
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 26 Sep 2007
Location: Irvine, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 57% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 26 Sep 2007
95 90% Fight Club (1999) - Rated 26 Sep 2007
90 76% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 26 Sep 2007
90 76% Gladiator (2000) - Rated 26 Sep 2007
96 94% American History X (1998) - Rated 26 Sep 2007
80 41% Free Willy (1993) - Rated 26 Sep 2007
70 21% Dawn of the Dead (1978) - Rated 26 Sep 2007
90 76% American Beauty (1999) - Rated 26 Sep 2007
85 57% The Aviator (2004) - Rated 26 Sep 2007
60 10% Judge Dredd (1995) - Rated 26 Sep 2007