![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fatcoins | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2009
Location: istanbul, Turkey
|

| 90 | A Good Year (2006) - Jul 06, 2009 |
| 96 | Sonbahar (2008) - Jul 06, 2009 |
| 99 | Delicatessen (1991) - Jul 06, 2009 |
| 95 | Carne (1991) - Jul 06, 2009 |
| 85 | Requiem for a Dream (2000) - Jul 06, 2009 |
| 95 | Before Sunrise (1995) - Jul 06, 2009 |
| 85 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jul 06, 2009 |
| 85 | Garden State (2004) - Jul 06, 2009 |
| 80 | Mallrats (1995) - Jul 06, 2009 |
| 75 | Groundhog Day (1993) - Jul 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |